15.12.2023, Miroslav P. (bývalý pacient v RÚ Hrabyně)

Od 20.11.2023 do 13.12.2023 jsem byl hospitalizován ve vašem rehabilitačním ústavu Hrabyně po TEP kolene. Dovolte, abych se vyjádřil ke své hospitalizaci. Byl jsem umístěn na oddělení L1, od prvního okamžiku přijetí jsem byl mile překvapen přístupem a chováním personálu včetně vedoucího lékaře. Vrchní sestra se mi představila, provedla mě oddělením, seznámila mě s jeho provozem a uvedla mě na pokoj. Tak i vedoucí lékař přišel na pokoj, představil se mi a provedl vstupní prohlídku. Následující den jsem měl již naplánované procedury, sestra mě zavedla na rehabilitaci, seznámila mě s provozem, ukázala, kde jsou jednotlivé procedury. Za celou dobu hospitalizace jsem se nesetkal se špatným nebo negativním chováním žádné sestry na oddělení, sestry byly milé, vstřícné, každý dotaz nebo žádost, který jsem měl, mi s úsměvem splnily. Tak i chování vedoucího lékaře bylo vysoce profesionální a velmi lidské. Chtěl bych, abyste oddělení L1 tlumočili mé velké poděkování a úctu k jejich práci.

Také bych se chtěl vyjádřit ke stravě, i když jsem měl dietu D9, byl jsem mile překvapen pestrostí a chutí jednotlivých jídel, strava byla chutná dostačující s každodenním ovocem.

Oddělení rehabilitace, maximální spokojenost, milé jednání, profesionální přístup, nesetkal jsem se ani při jedné proceduře se špatným chováním, všichni z personálu byli milí a vstřícní, také jim děkuji.